درباره ما

شرکت دانش بنیان تارنما گستر پارس لبخند (پیکسلی) در حوزه فناوری‌های مبتنی بر وب از سال ۱۳۸۹ با برند وب‌آلفا شروع به فعالیت کرد. در سال ۱۴۰۰ بخش طراحی و توسعه نرم‌افزار از بخش میزبانی وب شرکت جدا شد و این مجموعه به صورت مستقل و با برند پیکسلی به فعالیت خود ادامه داد. در ارائه خدمات طراحی، توسعه و میزبانی وب هواره در تلاش هستیم با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، ترکیبی کم نظیر از کیفیت و قیمت مناسب را ارائه کنیم.

چرا پیکسلی؟

پیکسلی یک تیم از مهندسین نرم افزار علاقه مند به وب است. هدف ما ایجاد راه حل هایی است که با سادگی و نوآوری هدایت می شوند. هدف ما این است که مشتریان خود را به آنچه واقعاً سزاوار آن هستند مجهز کنیم - کیفیت بهتر و پشتیبانی بهتر.

 

تیم ما توسعه دهندگان، طراحان و متخصصان نرم افزار را در زمینه های مختلف را گرد هم آورده است. ما سخت کار می کنیم تا ایده های شما را به نرم افزار تبدیل کنیم. ما همچنین همیشه آماده پذیرش هر چالشی هستیم.

 

پیکسلی طیف گسترده ای از خدمات وب را ارائه می دهد. صرف نظر از آنچه شما نیاز دارید، خواه سفارشی سازی ساده یک سیستم موجود و یا یک سیستم کاملاً جدید ساخته شده از ابتدا، پیکسلی بهترین انتخاب است. هر زمان که در کسب و کار خود به نوآوری و اتوماسیون بیشتری نیاز داشتید، ما شما همراه شما هستیم.